مدیریت چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394 01:32 ب.ظ نظرات ()
میثم ابراهیمی: بعد از ماه رمضان اولین کنسرتم را برگزار می‌کنم

سایت هوادارن میثم ابراهیمی: میثم ابراهیمی خواننده موسیقی پاپ در گفتگو با خبرنگار موسیقی باشگاه خبرنگاران، درخصوص چگونگی شکل‌گیری آلبوم موسیقی "تگرگ" که این روزها در بازار موسیقی عرضه شده گفت: آلبوم "تگرگ" دومین آلبوم من بوده، اما به عقیده خودم آلبوم اول من هست ، زیرا در آلبوم "نبض" به دلیل حضور تهیه کننده آنطور که باید تصرف ذهنی نداشته‌ام ، اما آلبوم "تگرگ" با مدیریت کامل خودم تولید شده است.

وی درخصوص ترانه‌های این آلبوم گفت: تقریباً 80 درصد ترانه‌ها از سروده‌های‌ این آلبوم از مهرزاد امیر‌خانی بوده و 20 درصد آن از سروده‌های حدیث دهقان است.

"ابراهیمی" درباره خواندن تیتراژ‌های تلویزیونی و مطرح شدن خود چنین گفت: من در سال 84 با خواندن تیتراژ برنامه "خانه فیروزه‌ای" که با اجرای ژیلا صادقی از شبکه 3 سیما پخش می‌شد شناخته شدم و دومین تیتراژ خود را برای برنامه "امروز هنوز تموم نشده" که از شبکه‌ی اول سیما پخش می‌شد خواندم.

وی ادامه داد: کار خود را با خواندن تیتراژ سریال "دردسرهای عظیم" که به تهیه‌کنندگی ایرج محمدی از شبکه 3 سیما پخش شد ادامه دادم و حس خاصی به این کار دارم ، چون مضمون آن در ارتباط با خدا بود و آخرین تیتراژ را نیز برای سریال "سر به راه" که نوروز سال 94 به تهیه کنندگی ایرج محمدی از شبکه‌ی 5 سیما پخش شد خواندم.

این خواننده در ادامه افزود: تیتراژ سریال "دردسرهای عظیم 2" که ماه مبارک رمضان امسال قرار است از شبکه 3 سیما پخش شود را در برنامه کاری خود دارم.

ابراهیمی درخصوص برگزاری کنسرت خود گفت: به امید خدا بعد از ماه مبارک رمضان پس از 8 سال تلاش و صبر اولین کنسرت خود را برگزار خواهم کرد و از تمام علاقه‌مندان می‌خواهم که با حضور گرم خود در این کنسرت لحظات خاطره‌انگیزی را کنار هم سپری کنیم.

وی درخصوص دانلود غیر مجاز آلبوم‌ها نیز گفت: مخاطبان می‌توانند آثار و آلبوم‌های خوانندگان را به عنوان یادگاری خریداری کنند تا زحمات چندین ساله یک هنرمند را با دانلود غیر مجاز هدر ندهند.