مدیریت چهارشنبه 21 مرداد 1394 02:03 ب.ظ نظرات ()
لطفا به میثم ابراهیمی رای دهید + راهنمای تصویری

سایت هواداران میثم ابراهیمی: نظرسنجی سالانه موسیقی ما برای انتخاب بهترین آثار عرصه موسیقی در سال 93 آغاز شده است. میثم ابراهیمی هم با آلبوم تگرگ و پنج تک آهنگ آرامش، تو می دونی، عشق، دوراهی و یکی همیشه هست در این نظرسنجی حضور دارد.

راهنمای چگونگی شرکت در نظرسنجی در ادامه مطلب به صورت کامل وجود دارد ...


راهنمای عضویت و ثبت نظر در سایت موسیقی ما

1. روی لینک زیر کلیک فرمایید

Http://www.musicema.com/user/register

2. با کلیک بر روی لینک بالا، صفحه عضویت مطابق با تصویر زیر برای شما نمایش داده می شود. با پر کردن جاهای خالی ستاره دار و کلیک بر روی گزینه "ایجاد حساب کاربری" به عضویت سایت "موسیقی ما" دربیایید.

http://8pic.ir/images/5d537dqmmyjhtiofp7mg.jpg

3. بعد از انجام این مرحله، برای تایید عضویت به ایمیلتان مراجعه کنید و پس از باز کردن ایمیل ارسالی از سوی سایت موسیقی ما، روی لینک فعالسازی کلیک کنید. حساب کاربری شما با موفیقیت فعال شد!

4. سپس برای ورود به سایت، روی لینک زیر کلیک کنید.
ایمیل و رمز انتخابی خود را انتخاب کنید و سپس روی گزینه "ورود" کلیک کنید. شما با موفقیت وارد سایت شده اید!

Http://www.musicema.com/user

5. حال بر روی لینک زیر کلیک کنید و وارد صفحه اصلی نظرسنجی سایت موسیقی ما شوید.

http://www.musicema.com/poll/93

6. در این صفحه بخش های گوناکونی برای شرکت در نظرسنجی وجود دارد که میثم ابراهیمی در دو بخش آن حضور دارد. بهترین آلبوم های موسیقی پاپ و بهترین تک آهنگ موسیقی پاپ در سال 1393 - لطفا در هر دو بخش به میثم ابراهیمی رای دهید.

http://8pic.ir/images/9epkw4zd9ghgonf6ths1.jpg

http://8pic.ir/images/m6z69mdzyvo9vuswiwx6.jpg

لطفا توجه داشته باشید که در هر بخش شما می توانید 5 گزینه را انتخاب کنید.

متن خبر موسیقی ما را بخوانید ...


گزینه‌های انتخاب بهترین تک قطعات خارج از آلبوم در هفتمین نظرسنجی سالانه «موسیقی ما» برای انتخاب بهترین‌های موسیقی سال 93 در شاخه مردمی فعال شد. علاقه مندان برای شرکت در این نظرسنجی بزرگ ابتدا باید در سایت ثبت نام  و با نام کاربری خود وارد شوند.

سپس از طریق این لینک بهترین تک قطعه  موسیقی معاصر، اصیل و کلاسیک ایرانی و بهترین تک قطعه موسیقی پاپ و بهترین تک قطعه موسیقی تلفیقی و پاپ – راک را انتخاب نمایند. همچنین آن دسته از کاربرانی که از روز اول مردادماه، همزمان با آغاز این نظرسنجی، آرای خود در بخش انتخاب بهترین آلبوم را ثبت کرده‌اند می توانند مجددا به صفحه اختصاصی نظرسنجی مراجعه و به بهترین تک قطعات رای دهند.

از آنجا که در سال گذشته نزدیک به 500 تک‌قطعه خارج از آلبوم مُجاز در فضای مَجازی منتشر شده، مدیریت این بخش از نظرسنجی را با مشکلات فراوانی روبه‌رو کرده بود. به همین خاطر ستاد برگزاری «سومین جشن سالانه موسیقی ما» تصمیم گرفت که بخش انتخاب آلبوم‌های برگزیده در مرحله اول آغاز شده و در مرحله بعد، نظرسنجی انتخاب تک‌قطعات (سینگل‌های) برگزیده خارج از آلبوم در دسترس کاربران محترم و اهالی موسیقی قرار گیرد.

هفتمین نظرسنجی سایت «موسیقی ما» برای انتخاب بهترین‌های موسیقی سال 93 در شاخه مردمی روز اول مرداد آغاز شد. تا لحظه نگارش این خبر، یکصد هزار نفر از مخاطبان موسیقی و کاربران نظرات خود را در سایت ثبت کرده‌اند. صفحه مخصوص این نظرسنجی کماکان به روی تمامی مردم باز است و تنها شرط لازم برای شرکت، ثبت نام و ورود با نام کاربری است تا امکان تقلب به حداقل برسد.

به گزارش ستاد برگزاری «سومین جشن سالانه موسیقی ما» جمع بندی‌های لازم برای شروع نظرسنجی کارشناسی انجام شده و به زودی این بخش هم با مشارکت جمعی از فعالان مطرح و باتجربه این هنر آغاز می‌شود.

برای اطلاع از جزئیات دقیق هفتمین نظرسنجی «موسیقی ما» اطلاعیه‌ای که اول مردادماه منتشر شد را می‌توانید از  این لینک  بخوانید.

موفق باشید - علی رجبی