مدیریت سه شنبه 9 تیر 1394 02:38 ب.ظ نظرات ()
سایت رسمی هوادارن میثم ابراهیمی:

اولین نشست خبری میثم ابراهیمی خواننده مطرح موسیقی پاپ بعد از حدود هفت سال سابقه فعالیت در عرصه موسیقی، در تاریخ هفت تیر سال جاری برگزار شد. در این مراسم به بررسی موضوعاتی نظیر برگزاری تور کنسرت ها، تهیه و پخش آلبوم و .. پرداخته شد.

وی که اولین آلبوم رسمی خود را با نام تگرگ منتشر کرده و فعالیت های چشم گیری در زمینه اجرای تیتراژ های تلویزیونی داشته است، برای پاسخ به سوالات خبرنگاران در این نشست حاضر شد.

میثم ابراهیمی در پاسخ به سوال خبرنگار ساز و قلم مبنی بر ایده و طریقه ساخت قطعه ” یکی همیشه هست “گفت: سال گذشته در یک همکاری با مهران مهام، تهیه کننده سریال “دردسر های عظیم”، به ساخت این قطعه پرداختم که مورد توجه مخاطبین قرار گرفت. علت پخش دوباره این قطعه در تیتراژ امسال این سریال نیز استقبال مردم بود. البته برای سری دوم این مجموعه قطعه جدیدی حاضر شده است که به زودی در بخش تیتراژ پایانی پخش خواهد شد.


وی همچنین در خصوص شروع خوانندگی به طور حرفه ای پاسخ داد: بعد از پخش اولین اثرم با نام “خانه فیروزه ای” با انرژی خوبی از سمت مردم و علاقه مندان به موسیقی رو به رو شدم که باعث ایجاد انگیزه برای ادامه جدی تر خواندن و فعالیت در این عرصه شد.

ابراهیمی علت لغو همکاری خود با موسسه فرهنگی هنری آوای فروهر را کم کاری در پخش آلبوم تگرگ اعلام کرد و افزود به زودی با یکی از شرکت های تهیه کننده همکاری خواهم کرد.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر همکاری با تنظیم کننده هایی چون حامد برادران و کوشان حداد گفت: کار کردن به طور ثابت و دائمی با یک گروه خاص را نمی پسندم و ترجیح می دهم همکارانم را برای تنوع کاری بیشتر ، متفاوت انتخاب کنم .

حامد برادران و کوشان حداد نیز از دوستان و همکاران خوبی هستن که در آلبوم جدیدم صاحب اثر هستند. در جمع بندی این نشست، خبر اعلام تاریخ کنسرت شهرستان ها در زمانی نه چندان دور گفته شد و حسین صنیعی به عنوان مدیر برنامه میثم ابراهیمی از تمامی حضار تشکر به عمل آورد .


منبع: ساز و قلم - فاطیما فراهانی